BAFAB: losowanie październikowe

Mam nadzieję, że idea BAFAB-u zyska nowych zwolenników i z czasem nabierze rozmachu czy to w wirtualnym czy realnym świecie. Miło jest tak dawać jak i dostawać książki, więc im więcej osób praktykujących, tym większe szanse, że każdy doświadczy obu ról.

Z przyjemnością oddaję dziś dwie obiecane książki w posiadanie nowym właścicielkom.

I tak „Emma” Jane Austen zamieszka u:

Z kolei „Sanatorium” Małgorzaty Saramonowicz trafia na ręce:

Gratuluję Paniom serdecznie! Proszę o przesłanie adresów do wysyłki, by książki wyruszyły jeszcze w trakcie tygodnia BAFAB. A wszystkim, którym pomysł się podoba przypominam, że BAFAB trwa cały tydzień, do 7 października, i obdarować można każdego: mamę, tatę, koleżankę, dziecko czy kogo tam mamy na stanie ;) Przyjemność będzie po obu stronach, gwarantowana.

Reklamy

7 thoughts on “BAFAB: losowanie październikowe

 1. O widze że obyczaj zatacza szersze kręgi, co bardzo cieszy :). Tez muszę się za BAFAB zabrac, jeszcze zostało tylko dwa dni, dobrze, że mnie zmobilizowałaś :).

 2. .::Buksy::.
  Do usług ;)

  .::Iza::.
  Rozumiem, że gdzieś jeszcze się Kornwalii poszczęściło? Może i coś w tym jest – pamiętam, że kiedyś Skarletka zebrała wygrane przynajmniej na trzech czy czterech blogach w ciągu niespełna tygodnia. Trzeba tylko cierpliwie doczekać własnej dobrej passy i rzucić się w wir konkursów ;))

  • .::Zosik::.
   Dziś skończyłam czytać, więc jeszcze zbieram myśli. Ale zachwytów nie będzie raczej. Może za dużo oczekiwałam słysząc tyle dobrego? W zanadrzu mam jeszcze „Pod skórą” i „Szkarłatny płatek…”, więc szanse rehabilitacji dostanie Faber tak czy siak ;)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s